Stylová restaurace a penzion Salaš s ubytováním v Hradci nad Moravicí s domácí kuchyní
Čtvrtek 18. červenec 2024 / Drahomíra Proč to neoslavit u nás?

Restaurace

Areál Salaš v Hradci nad Moravicí nabízí spoustu místa k posezení a k oslavám. Protože u nás často poskytujeme prostory k různým oslavám a svatbám, nechtěli jsme, aby byli ochuzeni ti, kteří k nám příjdou bez rezervace. Podívejte se na plánek restaurace a číslování stolů pro případný výběr při rezervaci. Stačí zavolat na +420 732 999 989 nebo nám můžete napsat na email: salas@tropp.cz a vybrat si Vámi požadované místo.

Rozvržení restaurace Areál Salaš v Hradci nad Moravicí

Hlavní sál na Salaši v Hradci nad Moravicí

Restaurace se skládá z hlavního sálu, v selském stylu z opalovaného dřeva a stylovými dekoracemi o kapacitě 50 míst a salonkem pro 15 až 20 osob. Další část tvoří oblíbená Vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou 30 osob. K restauraci také patří stylová letní zahrádka s kapacitou 50 míst. K dispozici je i salónek. Podívejte se jak vypadá naše restaurece, pomocí naší fotogalerie.

Hlavní sála na Salaši v Hradci nad Moravicí

Letní zahrádka s dětským hřištěm

Častými návštěvníky naší restaurace a penzionu Salaš jsou turisté, kteří si chtějí odpočinout v příjemném, venkovním prostředí, díky naší letní zahrádce. Letní zahrádka má kapacitu pro 50 lidí a nejsou ochuzené ani děti, které si zde najdou svou zábavu na průlezkách a houpačkách, které jsou v blízkosti letní zahrádky, proto je budete mít stále pod dohledem. Jak vypadá naše letní zahrádka a dětšké hřiště, můžete vidět v naší fotogalerii.

Letní zahrádka v Areálu Salaš

Stylová vinárna

Další část tvoří stylová vinárna, ve které se nachází boxy pro 5 až 15 osob, s celkovou kapacitou pro 30 osob. Můžete se u nás vychutnat vynikající vína a posedět příjemně s přáteli. Jak vypadá naše vinárna v Hradci nad Moravicí, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vinárna v Hradci nad Moravicí

Salónek pro oslavy a hostiny

Jelikož nechceme, aby byli vyrušováni naší hosté, kteří navštívili naší restauraci nebo slaví nějakou radostnou událost, proto máme oddělený soukromý salónek s kapacitou 15 míst. Tento salónek můžete i vy využít pro své oslavy či svatby, stačí nám jen zavolat na +420 732 999 989 nebo nám můžete napsat na email: salas@tropp.cz. Rezervujte si salónek v nádherném prostředí, které si můžete prohlédnou v naší fotogalerii.

Soukromý salónek pro svatby a oslavy

Fotogalerie

RestauraceRestauraceRestauraceRestauraceVinárna
frame-scrollup